Polityka prywatności

Niniejsza polityka prywatności określa zasady gromadzenia, przetwarzania i wykorzystywania informacji, w tym danych osobowych Użytkowników sklepu internetowego www.FokaStara.pl, służących realizacji usług świadczonych drogą elektroniczną, żądanych przez Użytkownika, przez firmę Adila.pl Katarzyna Gruszecka-Kara z siedzibą w Kłaju, 

 

Definicje

Administrator – Adila.pl Katarzyna Gruszecka-Kara, Kłaj 4, 32-015 Kłaj,  NIP: 6831788525, REGON 121566759, która świadczy usługi drogą elektroniczną oraz przechowuje i uzyskuje dostęp do informacji w urządzeniach Użytkownika.

Serwis - oznacza stronę internetową lub aplikację, pod którą Administrator prowadzi serwis internetowy, działający w domenie www.FokaStara.pl.

Urządzenie - oznacza elektroniczne urządzenie za pośrednictwem, którego Użytkownik uzyskuje dostęp do Serwisu.

Użytkownik - oznacza podmiot, na rzecz którego zgodnie z Regulaminem i przepisami prawa mogą być świadczone usługi drogą elektroniczną lub z którym zawarta może być Umowa o świadczenie usług drogą elektroniczną.

 

Dane osobowe

Administrator gromadzi następujące dane osobowe Użytkowników za pośrednictwem witryny oraz innych form komunikacji, w przypadku dokonywania zakupów i procesu rejestracji w serwisie:

  • nazwisko i imię
  • adres zamieszkania
  • adres dostawy, jeżeli jest inny niż adres zamieszkania
  • adres poczty elektronicznej
  • numer telefonu

Podanie powyższych danych jest dobrowolne, ale niezbędne dla dokonania rejestracji i/lub zakupu w naszym sklepie.

 

Administrator może wykorzystywać podane powyżej informacje za zgodą Użytkownika w celu przysyłania informacji o statusie realizacji zamówienia, produktach, usługach, ofertach i możliwości otrzymywania newslettera. W przypadkach, gdy informacje te przekazywane będą drogą elektroniczną, będą one wysyłane wyłącznie w przypadku, gdy Użytkownik wyraził zgodę na otrzymywanie ich w takiej formie. Użytkownikowi przysługuje prawo cofnięcia udzielonej zgody w każdym czasie; w tym celu należy zgłosić stosowne żądanie drogą elektroniczną na adres: sklep@FokaStara.pl. Podanie danych osobowych w tym celu jest dobrowolne.

 

Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych, prawo ich poprawiania, usuwania oraz prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych osobowych. W celu realizacji tego uprawnienia należy skorzystać z opcji w ramach swojego konta lub wysłać stosowne żądanie drogą elektroniczną na adres: sklep@FokaStara.pl.

 

Administrator informuje, że dane osobowe Użytkowników będą przetwarzane w celu realizacji umów sprzedaży, w związku z czym mogą być przekazywane firmom kurierskim lub innym podmiotom pośredniczącym w dostarczeniu zakupionych towarów do Użytkowników, operatorom systemów płatności (w przypadku wybrania tej formy płatności) oraz instytucjom kredytującym zakup towarów (w przypadku zakupu towaru na raty).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl