42072, Tahiti, dmuchany, pompowany materac na plażę, wodę, basen, do pływania, w kształcie deski surfingowej, deska surfingowa, torba, z torbą torebką, torebka, zestaw 2w1
Dostępność:
Duża dostępność
60
szt.
Cena:74.98
Dostępność i dostawa
Wysyłka w ciągu: 24 godziny
Cena przesyłki:
15
Paczkomat InPost15
Kurier InPost18
Kurier InPost Pobranie29
Kod kreskowy:
EAN:
6941607393833
Zestaw 2w1 Tahiti™ - pływający materac do basenu z torbą
Zestaw Tahiti™ 2w1 to praktyczne i stylowe rozwiązanie dla osób ceniących wygodę oraz estetykę podczas wypoczynku nad wodą. W skład zestawu wchodzi komfortowy pływający materac basenowy oraz dopasowana torba do przechowywania i transportu, która po rozłożeniu pełni funkcję leżaka wodnego. To idealny wybór na basen, jezioro lub spokojne kąpieliska.
Materac wykonany został w solidnej konstrukcji z belką dwuteową, co zapewnia stabilność, odpowiednie podparcie ciała oraz trwałość podczas użytkowania. Jedna komora powietrzna umożliwia szybkie pompowanie i spuszczanie powietrza, a dwa wytrzymałe uchwyty ułatwiają wchodzenie i schodzenie z materaca oraz zwiększają bezpieczeństwo na wodzie.
Całość wyróżnia się nowoczesnym, cyjanowym nadrukiem gradientowym, który znajduje się zarówno na torbie, jak i na materacu. Spójna kolorystyka oraz efektowna grafika nadają zestawowi wakacyjny, stylowy charakter. Produkt posiada wysoką nośność, dzięki czemu jest odpowiedni dla dorosłych użytkowników.
W zestawie znajduje się również łatka naprawcza, pozwalająca na szybkie usunięcie drobnych uszkodzeń i przedłużenie żywotności produktu.
Dane techniczne:
rodzaj: pływający materac do basenu z torbą (zestaw 2w1)
model: Tahiti™
kod produktu: 42072
wymiary torby:35 × 5 × 33 cm
wymiary materaca: 183 × 71 cm
konstrukcja: belka dwuteowa
liczba komór powietrznych: 1
uchwyty: 2
maksymalne obciążenie: 100 kg
kształt: deski surfingowej
kolorystyka: cyjanowy nadruk gradientowy
przeznaczenie: do użytku w wodzie
Uwaga: Materac służy do pływania na leżąco/siedząco. Nie jest deską do sportów wodnych, mimo swojego kształtu. Jest to tylko design.
Zawartość zestawu:
pływający materac basenowy Tahiti™
torba do przechowywania / pływający leżak
łatka naprawcza
Zalety produktu:
praktyczny zestaw 2w1: materac i torba w jednym
solidna i stabilna konstrukcja z belką dwuteową
nowoczesny, atrakcyjny nadruk gradientowy
dwa uchwyty zwiększające komfort i bezpieczeństwo
wysoka nośność odpowiednia dla dorosłych użytkowników
szybkie pompowanie dzięki jednej komorze powietrznej
łatka naprawcza w zestawie
idealny na basen, jezioro i letni wypoczynek
Zestaw Tahiti™ 2w1 to połączenie funkcjonalności, trwałości i stylowego wyglądu, które pozwala w pełni cieszyć się relaksem na wodzie podczas letnich dni.
Zapraszamy do sklepu Jokomisiada, gdzie znajdziesz szeroki wybór materacy, akcesoriów plażowych i basenowych oraz różne modele basenów i przydomowych SPA. Nasz sklep jest oficjalnym polskim dystrybutorem marki Bestway.
Parametry:
Płeć:
dziewczynka
Gwarancja:
Gwarancja Bestway
Certyfikat:
CE
Wiek:
14 +
Wymiar opakowania:
26 x 34 x 6cm
Waga:
1,2 kg
Długość towaru w centymetrach:
34
Wysokość towaru w centymetrach:
26
Szerokość towaru w centymetrach:
6
Waga gabarytowa w gramach:
884
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.