Miękki wóz Strażacki to zabawka stworzona z myślą o najmłodszych fanach czterech kółek.
Podwozie autka zostało wykonane z tworzywa sztucznego, koła posiadają gumową opaskę poprawiającą przyczepność do podłoża. Nadwozie natomiast jest z miękkiego pluszu, w charakterystycznym, czerwonym kolorze. Zastosowanie miękkiego materiału niesie za sobą wiele zalet: - autko nie posiada ostrych krawędzi i będzie odpowiednie dla dzieci w wieku 2+, - nadwozie można ściągnąć i wyprać w pralce - jest łatwe w utrzymaniu czystości, - nasze ściany i meble są bezpieczne - dziecko nie uszkodzi ich podczas zabawy, - autko jest lekkie i dziecko może je samodzielnie przenosić.
Wóz strażacki dodatkowo został wyposażony w funkcje dźwiękowe. Po dociśnięciu pieska - strażaka do pojazdu usłyszymy odgłos odpalania silnika oraz syreny strażackiej. Dodatkowo z pilota możemy uruchomić odgłos klaksonu. Maskotka pieska jest odpinana.
Pojazd jest sterowany za pomocą prostego, intuicyjnego pilota 2.4GHz. Funkcje pilota: - jazda prosto, - jazda do tyłu/skręt w lewo, - odgłos klaksonu, - zmiana prędkości jazdy (2 prędkości).